Vissza az elektrONline címlapjára !

Szaki-dili üzenőtáblánk lehetőséget biztosít a nem kifejezetten szakmai kérdésekben eszmecserére, vélemény nyilvánításra. Kérünk mindenkit a törvények és az alapvető emberi normák betartására ezen a fórumon is. Az ennek nem megfelelő hozzászólások törlésre kerülnek.
Szaki-dili fórumunk összesen 18134 témát és ezekre 132981 hozzászólást tartalmaz.

Nézet váltás:   LEGYEN AZ ÚJ - MARADJON A RÉGI

>> Új téma indítása >>

          lista:   0 - 25       régebbiek >>

címlap >> Szaki-dili

Üzenőtábla minden üzenettel >>


Távjavítás >>
Adok-Veszek >>

Az eddig feltett összes kérdés címében
vagy tartalmában kereshetsz:


 

Témák :

Márkák :

Témát vagy márkát a
webmesternek küldött levélben
ajánlhatsz.

 

Legfrissebb aprók:
Keresek maint Sony KDL-40R455B BIL 1-889-355-13
Sziasztok!
40" -s külső tápos Sony led TV-hez keresnék első körben rajzot és ha nem sikerülne a javítás akkor egy garantáltan működő maint-t.
Main Board BIL 1-889-355-13
P/ N A-1988-934-B ...
TR-0501 szignal generator
Sziasztok! Szeged közelében ingyen elvihető egy TR-0501 RF szignál generátor. Kizárólag személyes átvétel.
UE40D6570 alaplap
Sziasztok!
A fenti géphez keresek alaplapot.
BN94-05482W (BN41-01587)
Előre is köszi!
Szkóp (nem az én hirdetésem)
Eladó működés képes, bontásra ítélt TV-k
Bontásra kínálok, amúgy működő TV-ket: 2db Panasonic TX-L42S10E LCD-t, Samsung PS 42V6S Plazmát és egy LG47LY330C Led es TV-t(Kijelző karc hiba, háttér és hang van). Össz 15eFt. Dujv-ban van.
Samsung UE55AU7102K tápegység és alaplap eladó!
A tápegység: 3in1 kant-su2e 50/ 55 inch
Az alaplap: BN9653076G
Valamint ugyanebből a tv-ből 3 csík LED.
20/ 479-08-36
Panasonic plazma bontás TX-P42x60 z
Sziasztok!
Törött, működő alkatrészei eladók.
Main: TNPH 1073 1 a
Y-sus: TNPA 5830 1 sn
Táp X-sussal: B 159-205
DIY AHD kameramodul
DIY AHD kameramodul
fullhd felbontás, 12V kell neki. Fogaskoszorúval állitható a zoom + focus
3000FT/ db 2db van még.
Csak AHD rendszerhez használható, analóghoz nem.
Menü ...
Bosch szárítógép
WTR85V90BY/ 04
Számítógéphez keresek ajtót
  06.23 20:21
Bimre  
„Aggódom, hogy Orbán Viktor nem bírja majd nyáron ezt a nagy meleget. Hűvösre kellene tenni.”
  Választ vár
...  

 
[LINK]
Jászai O1G oligarchája, takarodnia kell a cégével együtt.
A ONE - mely valaha a Vodafone volt - mára a 4iG része, ahogy a volt DIGI is.
Orbánc állami - adófizetői - pénzen vette meg a Vodafone-t és a DIGI-t is, majd átjátszotta Jászainak.
Azóta horror áron emelkednek a digi havidíjai mind kábeles, mind műholdas vonalon. Legyen az internet,
...
(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
  5 válasz
Utolsó: 06.23 09:53  

 
  06.22 17:31
Quasi  

Megmondta az igazat a rohadékoknak.
  7 válasz
Utolsó: 06.23 10:10  

 
  06.21 12:55
Bimre  
[LINK]
Itt árnyékban tegnap 38.5 fok volt.
  11 válasz
Utolsó: 06.22 19:03  

 
  06.21 12:51
Bimre  
Okai:
[LINK]
Tényleg nem szégyellik magukat azok, akik ezt pontosan tudják, és a válságos kocsihelyzetet most ennek ellenére az új kormányon kérik számon?”
  3 válasz
Utolsó: 06.21 18:06  

 
[LINK]
Ha maradt volna, az EU megtalálja a módját miként iktassák ki a szavazásból és egy fillért sem kap az ország.
Persze tévedhetek is.
  Választ vár
...  

 
  06.21 12:06
Bimre  
Nagyon leegyszerűsítve egyetlen igazi okot látok erre.
Nő lett az EU-s főnök.
[LINK]
  5 válasz
Utolsó: 06.22 11:27  

 
  06.21 08:09
Csala Zsolt  
..az ukránok leverik az oroszokat! Én úgy látom!
  6 válasz
Utolsó: 06.21 13:12  

 
  06.20 14:38
Bimre  
Szia!
Gondolom ti is ezen gondolkodtok mert mennyire szar az ottani helyzetetek?: -)
[LINK]
  4 válasz
Utolsó: 06.21 14:19  

 
  06.20 14:08
Bimre  
"ugyanis ezt a sok különféle szavazót csak egy dolog tartja egyben, hogy nem kedvelték az elmúlt 16 évet, azonban ezt az elmúlt 16 évet már leváltották."
[LINK]
Úgy vélem akik erre szavaztak azok nem is akarják
...
(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
  4 válasz
Utolsó: 06.21 05:23  

 
  06.20 13:48
Bimre  
[LINK]
Úgy vélem az Iráni békét akarják aláásni és tovább szítani az energia problémákat.
  3 válasz
Utolsó: 06.21 05:11  

 
  06.20 13:44
Bimre  
Az élharcos tagadás irányt váltott.
Rájöttek, baromság!
[LINK]
Tovább üzemeltetik a régit nem kellett volna újat építeni.
  Választ vár
...  

 
  06.20 11:48
Quasi  
[LINK]
A magyarnál hülyébb népség, talán a világon sincs...
  1 válasz
Utolsó: 06.20 12:20  

 

 
  06.19 17:16
Bimre  
Nem ismerem a környéket de nekem olyan őrült ötletem támadt amit eddig senkitől nem hallottam.
2X1 sáv autóknak és 1 vagy 2 vonat pálya.
  2 válasz
Utolsó: 06.19 20:29  

 
  06.19 11:14
Bimre  
  3 válasz
Utolsó: 06.19 20:30  

 
  06.19 08:09
Quasi  
  2 válasz
Utolsó: 06.19 12:38  

 
  06.19 07:56
Quasi  
[LINK]
Csak nem akarnak velünk kapcsolatba lépni.
Meg is lehet érteni őket...: )
  3 válasz
Utolsó: 06.19 20:24  

 
  06.19 07:14
Quasi  
[LINK]
Értem én hogy közelít a piaci ár a védetthez, de amíg nem ment alá, addig NEM KÉNE kivezetni a védett árat.
Hová ez a nagy sietség?
Még egyáltalán nem biztos, hogy csökkenő marad a tendencia. Ahogy az arab-izraeli tűzszünet is törékeny.
Irán pedig, min.50 éve akarja leradírozni
...
(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
  6 válasz
Utolsó: 06.19 18:35  

 
  06.19 06:47
Quasi  
[LINK]
Ha ilyen népség távozik tőlünk Kanadába, nos ezek nem hiányoznak itthon se senkinek!
Viszik jó hírünket a világba.: (
Remélem életfogytiglant kapnak...
  Választ vár
...  

 
  06.18 18:43
Quasi  
[LINK]
Hát ez REMEK!
A cég felveszi a 3%-os kedvezményes hitelt és állampapírt vesz rajta, ami akár 7%-os kamatot fizet.
Így már komoly haszonra tehet szert, anélkül hogy bármit is termelt volna.
Orbánci gazdaságpolitika.

...
(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
  2 válasz
Utolsó: 06.19 10:44  

 
  06.18 08:07
Quasi  
[LINK]
Emlékszem, 90-ben rendeztek egy ATP versenyt Pécsett a Balokány-ligetben.
Az akkor 18 éves Noszály is indult és egy cseh (vagy szlovák) játékos volt az ellenfele.
A srác jobb volt, és ettől Noszály teljesen kiborult.
Hisztizett, szövegelt, vitázott a bíróval.

...
(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
  1 válasz
Utolsó: 06.19 12:15  

 
  06.17 18:31
szbalint  
üdv:

[LINK]

  3 válasz
Utolsó: 06.19 09:46  

 
  06.17 08:11
Quasi  
  4 válasz
Utolsó: 06.19 06:56  

 
  06.17 07:45
Quasi  
Óriási volt ahogy egy VB újonc Zöld-foki Köztársaságnak, a VB esélyes nagy spanyolok, NEM TUDTAK gólt rúgni.: )
A második félidőt, már végigszurkoltam a lelkes újoncoknak és csak kihúzták kapott gól nélkül!: )
  1 válasz
Utolsó: 06.17 21:16  

 

 

     Lista: 0 - 25       régebbiek >>

címlap >> Távjavítás üzenőtábla