|
címlap >> Szaki-dili
Téma váltás / szűrés:
Üzenőtábla minden üzenettel >>
Távjavítás >>
Adok-Veszek >>
Az eddig feltett összes kérdés címében vagy tartalmában kereshetsz:
*a kereső nem keres a válaszokban, további hozzászólásokban. Erre jelenleg a címlapon lévő Google kereső használható
Témák :
Márkák :
Témát vagy márkát a
webmesternek küldött levélben ajánlhatsz.
| Keresek maint Sony KDL-40R455B BIL 1-889-355-13
|
Sziasztok! 40" -s külső tápos Sony led TV-hez keresnék első körben rajzot és ha nem sikerülne a javítás akkor egy garantáltan működő maint-t. Main Board BIL 1-889-355-13 P/ N A-1988-934-B ...
| TR-0501 szignal generator
|
Sziasztok! Szeged közelében ingyen elvihető egy TR-0501 RF szignál generátor. Kizárólag személyes átvétel.
Sziasztok! A fenti géphez keresek alaplapot. BN94-05482W (BN41-01587) Előre is köszi!
| Szkóp (nem az én hirdetésem)
|
| Eladó működés képes, bontásra ítélt TV-k
|
Bontásra kínálok, amúgy működő TV-ket: 2db Panasonic TX-L42S10E LCD-t, Samsung PS 42V6S Plazmát és egy LG47LY330C Led es TV-t(Kijelző karc hiba, háttér és hang van). Össz 15eFt. Dujv-ban van.
| Samsung UE55AU7102K tápegység és alaplap eladó!
|
A tápegység: 3in1 kant-su2e 50/ 55 inch Az alaplap: BN9653076G Valamint ugyanebből a tv-ből 3 csík LED. 20/ 479-08-36
| Panasonic plazma bontás TX-P42x60 z
|
Sziasztok! Törött, működő alkatrészei eladók. Main: TNPH 1073 1 a Y-sus: TNPA 5830 1 sn Táp X-sussal: B 159-205
DIY AHD kameramodul fullhd felbontás, 12V kell neki. Fogaskoszorúval állitható a zoom + focus 3000FT/ db 2db van még. Csak AHD rendszerhez használható, analóghoz nem. Menü ...
WTR85V90BY/ 04 Számítógéphez keresek ajtót
|
[LINK] Jászai O1G oligarchája, takarodnia kell a cégével együtt. A ONE - mely valaha a Vodafone volt - mára a 4iG része, ahogy a volt DIGI is. Orbánc állami - adófizetői - pénzen vette meg a Vodafone-t és a DIGI-t is, majd átjátszotta Jászainak. Azóta horror áron emelkednek a digi havidíjai mind kábeles, mind műholdas vonalon. Legyen az internet, ...(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
2 válasz
Utolsó: 06.23 08:29
Megmondta az igazat a rohadékoknak.
5 válasz
Utolsó: 06.22 23:01
[LINK] Itt árnyékban tegnap 38.5 fok volt.
11 válasz
Utolsó: 06.22 19:03
Okai: [LINK] Tényleg nem szégyellik magukat azok, akik ezt pontosan tudják, és a válságos kocsihelyzetet most ennek ellenére az új kormányon kérik számon?”
3 válasz
Utolsó: 06.21 18:06
[LINK] Ha maradt volna, az EU megtalálja a módját miként iktassák ki a szavazásból és egy fillért sem kap az ország. Persze tévedhetek is.
Nagyon leegyszerűsítve egyetlen igazi okot látok erre. Nő lett az EU-s főnök. [LINK]
5 válasz
Utolsó: 06.22 11:27
..az ukránok leverik az oroszokat! Én úgy látom!
6 válasz
Utolsó: 06.21 13:12
Szia! Gondolom ti is ezen gondolkodtok mert mennyire szar az ottani helyzetetek?: -) [LINK]
4 válasz
Utolsó: 06.21 14:19
"ugyanis ezt a sok különféle szavazót csak egy dolog tartja egyben, hogy nem kedvelték az elmúlt 16 évet, azonban ezt az elmúlt 16 évet már leváltották." [LINK] Úgy vélem akik erre szavaztak azok nem is akarják ...(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
4 válasz
Utolsó: 06.21 05:23
[LINK] Úgy vélem az Iráni békét akarják aláásni és tovább szítani az energia problémákat.
3 válasz
Utolsó: 06.21 05:11
Az élharcos tagadás irányt váltott. Rájöttek, baromság! [LINK] Tovább üzemeltetik a régit nem kellett volna újat építeni.
[LINK] A magyarnál hülyébb népség, talán a világon sincs...
1 válasz
Utolsó: 06.20 12:20
Nem ismerem a környéket de nekem olyan őrült ötletem támadt amit eddig senkitől nem hallottam. 2X1 sáv autóknak és 1 vagy 2 vonat pálya.
2 válasz
Utolsó: 06.19 20:29
3 válasz
Utolsó: 06.19 20:30
2 válasz
Utolsó: 06.19 12:38
[LINK] Csak nem akarnak velünk kapcsolatba lépni. Meg is lehet érteni őket...: )
3 válasz
Utolsó: 06.19 20:24
[LINK] Értem én hogy közelít a piaci ár a védetthez, de amíg nem ment alá, addig NEM KÉNE kivezetni a védett árat. Hová ez a nagy sietség? Még egyáltalán nem biztos, hogy csökkenő marad a tendencia. Ahogy az arab-izraeli tűzszünet is törékeny. Irán pedig, min.50 éve akarja leradírozni ...(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
6 válasz
Utolsó: 06.19 18:35
[LINK] Ha ilyen népség távozik tőlünk Kanadába, nos ezek nem hiányoznak itthon se senkinek! Viszik jó hírünket a világba.: ( Remélem életfogytiglant kapnak...
[LINK] Hát ez REMEK! A cég felveszi a 3%-os kedvezményes hitelt és állampapírt vesz rajta, ami akár 7%-os kamatot fizet. Így már komoly haszonra tehet szert, anélkül hogy bármit is termelt volna. Orbánci gazdaságpolitika. ...(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
2 válasz
Utolsó: 06.19 10:44
[LINK] Emlékszem, 90-ben rendeztek egy ATP versenyt Pécsett a Balokány-ligetben. Az akkor 18 éves Noszály is indult és egy cseh (vagy szlovák) játékos volt az ellenfele. A srác jobb volt, és ettől Noszály teljesen kiborult. Hisztizett, szövegelt, vitázott a bíróval. ...(a teljes bejegyzés a "Megnézem a teljes bejegyzést , válaszolok" linken olvasható)
1 válasz
Utolsó: 06.19 12:15
3 válasz
Utolsó: 06.19 09:46
4 válasz
Utolsó: 06.19 06:56
Óriási volt ahogy egy VB újonc Zöld-foki Köztársaságnak, a VB esélyes nagy spanyolok, NEM TUDTAK gólt rúgni.: ) A második félidőt, már végigszurkoltam a lelkes újoncoknak és csak kihúzták kapott gól nélkül!: )
1 válasz
Utolsó: 06.17 21:16
[LINK] A cikk mondandója egy mondatban: A világegyetem tágul...: )
3 válasz
Utolsó: 06.17 20:39
|
címlap >> Távjavítás üzenőtábla
|