|
Az eddig feltett összes kérdés címében vagy tartalmában kereshetsz:
*a kereső nem keres a válaszokban, további hozzászólásokban. Erre jelenleg a címlapon lévő Google kereső használható
|
Vigh Tibor: 2026.05.11 10:19:38 |
Üdv! A kép arra hasonlít mint mikor rosszúl ragasztják vissza a ledekre a prizmát. Szétszedtem de teljesen gyári még senki nem nyúlt hozzá, eléggé nem értem, teli van körökkel a kép, most egy új háttér vajon megoldja? De akkor mi baja az eredetinek. Prizmák nincsennek leesve mind a helyén.
|
Kovács János: 2026.05.11 13:32:57 |
Hali. Az a baja a készülékednek,hogy gyengén volt leragasztva a ledeket takaró fényvisszaverő lemez és sok helyen felpupposodott közel került a kijelzőhöz igy takarásba kerültek a ledek igy itt mindenütt fótos a kép.Én is sokat küzködtem vele mig elfogadható lett. Ahol puppos ott tegyél alá kétoldalas ragasztót minden hova.Nem lessz könnyü dolog alávarázsolni. Üdv. Jani
|
F-Yoci: 2026.05.11 20:11:01 |
Üdv! Tipikus hibája ezeknek, hogy elöregszenek a lencsék, megváltoznak az optikai tulajdonságai, ezért nem jól teríti szét a féynt. Az elmúlt hónapban 3db-ban cseréltem komplett hátteret, utána jók lettek, ezekben nem volt eldeformálódva a derítő lap...
|
Vigh Tibor: 2026.05.12 10:11:52 |
Köszi a válaszokat. Nekem is gyanus, hogy túl nagy a rés a lencse és a nyák között és igy baromi nagy a nyom az alsó lapon és ez visszatükröződhet. Ú háttért beajánlunk.
|
I.C.: 2026.05.12 12:37:12 |
Sziasztok! A lencse belső porosodása is okozhat hasonló galibát. Én egyet letörnék és kipróbálnám a tisztítását.
|
Ehhez a témához már több mint 30 napja nem érkezett hozzászólás, így lezárásra került.
|
Belépés
|