elektrONline - Távjavítás üzenőtábla :: SABA TK125
Vissza az elektrONline címlapjára !

Ha valamilyen készülék építése, vagy javítása közben tanácsra, segítségre lenne szüksége, küldje el Távjavítás üzenőtáblánkra !

<< Vissza az előző listához <<         >> Új téma indítása >>

Teljes lista megjelenítése
a legfrissebektől kezdve

934223
SABA TK125

Az eddig feltett összes kérdés címében
vagy tartalmában kereshetsz:


 

H.Tamás:
2026.06.25
  20:42:17
Sziasztok!
Szeretném megjavítani a TK125-ös szalagos magnót,ami még csöves!Rajzom van hasonló és az ékszijak már működnek,de nem szólal meg.A végfok előtt az ECC83-nak nincs fűtése!Nehéz hozzáférni az egészhez,de egyenlőre nem adom föl.Hátha valaki javított már ilyet.
Köszönöm.
Üdv.:H.Tamás



Csala Zsolt:
2026.06.26
  06:35:24
Szia!
Nem szakadt a fűtése? 4-5 láb.
Szigeti Gábor:
2026.06.26
  09:25:22
Sziasztok!

A rajz szerint a GR302-es gräetz-ről lejön 25V (ami szerintem negatív, a gräetz bekötését elnézve), ami az R101 82 Ohm-on keresztül megy az ECC83 fűtésére.

[LINK]

Hozzászólás ehhez a témához :

Kérjük hogy minden mezőt töltsön ki, létező és működő email címet adjon meg.
Az üzenőtábla nem fogad html tag-eket és javascripteket sem!
Hozzászólással elfogadod a felhasználási feltételeinket.

Az ön neve:

E-mail:

Tárgy:

Üzenet:

Biztonsági kód: Biztonsági kód

Írd be a biztonsági kódot, vagy
ha regisztrált felhasználónk vagy, akkor a jelszavadat :

                       

Moderálási kérés küldése emailben:

Ez a topic, vagy tartalma offtopic ezen a fórumon
Ez a topic, vagy tartalma törvényt, jó izlést sért, vagy spam, kérem a törlését!


Belépés