elektrONline - Távjavítás üzenőtábla :: LG csak fehér képmező...
Vissza az elektrONline címlapjára !

Ha valamilyen készülék építése, vagy javítása közben tanácsra, segítségre lenne szüksége, küldje el Távjavítás üzenőtáblánkra !

<< Vissza az előző listához <<         >> Új téma indítása >>

Teljes lista megjelenítése
a legfrissebektől kezdve

934103
LG csak fehér képmező...

Az eddig feltett összes kérdés címében
vagy tartalmában kereshetsz:


 

I.C.:
2026.06.20
  13:37:06
Sziasztok!
LG FLATRON M2762D régebbi kis lapos, csak egy információt jelenít meg (remélem a képen látszik), ami felül vízszintesen mozog.
Úgy gondolom, hogy valami boot hiba, de egy másik alaplap már nem pálya.
Szerintetek van megoldás?

stomi:
2026.06.20
  14:12:47
Szia!
Próba, cseresznye:
[LINK]
Taki:
2026.06.20
  16:06:15
Sziasztok.
Sajnos soft hiba,de van fent segitség.
Link:
soft: [LINK]

I.C.:
2026.06.20
  17:41:25
Háát ilyen nincs - de mégis van:-) Szerven szúrom magam:-) Két gombnyomás és már megy.
Működik! Hálás köszönetem Srácok!!!

Hozzászólás ehhez a témához :

Kérjük hogy minden mezőt töltsön ki, létező és működő email címet adjon meg.
Az üzenőtábla nem fogad html tag-eket és javascripteket sem!
Hozzászólással elfogadod a felhasználási feltételeinket.

Az ön neve:

E-mail:

Tárgy:

Üzenet:

Biztonsági kód: Biztonsági kód

Írd be a biztonsági kódot, vagy
ha regisztrált felhasználónk vagy, akkor a jelszavadat :

                       

Moderálási kérés küldése emailben:

Ez a topic, vagy tartalma offtopic ezen a fórumon
Ez a topic, vagy tartalma törvényt, jó izlést sért, vagy spam, kérem a törlését!


Belépés