Sziasztok! Szeretném megjavítani a TK125-ös szalagos magnót,ami még csöves!Rajzom van hasonló és az ékszijak már működnek,de nem szólal meg.A végfok előtt az ECC83-nak nincs fűtése!Nehéz hozzáférni az egészhez,de egyenlőre nem adom föl.Hátha valaki javított már ilyet. Köszönöm. Üdv.:H.Tamás
A rajz szerint a GR302-es gräetz-ről lejön 25V (ami szerintem negatív, a gräetz bekötését elnézve), ami az R101 82 Ohm-on keresztül megy az ECC83 fűtésére.
Sziasztok! Sajnos nehéz alulrol mérni valamit is,mert hozzáférni nehéz ügy!Az ECC83-nak 4-5 láb + a 9-es is kap fűtőfeszt,de kivéve a csövet tápról jó!Kértem ismerőstől két próba csövet,de nem változott semmi.A rajz amit találtam csak részben hasonló.A végfok egy EL95-ös cső.Az én rajzomon az ECL86 van.Kedves Gábor nincs róla használható rajzod,amit el tudsz küldeni? Köszönöm! Üdv.:H.Tamás
Hozzászólás ehhez a témához :
Az ön neve:
E-mail:
Tárgy:
Üzenet:
Biztonsági kód:
Írd be a biztonsági kódot, vagy ha regisztrált felhasználónk vagy, akkor a jelszavadat :